Aktualności

Pomoc prawna

Kancelaria adwokacka Wodo i Partnerzy Łódź oferuje szeroki zakres usług. Pomoc prawna w naszej firmie ma szeroki zasięg i świadczona jest w zakresie każdego rodzaju prawa. Oferujemy usługi związane zarówno z prawem cywilnym, karnym oraz gospodarczym. Miejscem naszej działalności jest przede wszystkim Łódź, ale pomoc prawna udzielana jest przez nas na terenie całej Polki oraz za granicą. Kompleksowa obsługa naszych adwokatów dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wszyscy partnerzy naszej kancelarii należą do Izby Adwokackiej w Łodzi i z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem zajmują się każdą powierzoną im sprawą.

Pomoc prawna obejmuje m.in. sprawy cywilne, rozwodowe, sporządzanie umów, sprawy spadkowe i odszkodowania. Posługujemy się językiem angielskim i francuskim, więc zapewniamy również pomoc naszym klientom za granicą, współpracując również z tamtejszymi prawnikami. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszej kancelarii Łódź, by zasięgnąć porady prawnej z różnej dziedziny.

Windykacja

Dochodzenie roszczeń, czyli windykacja, zazwyczaj odbywa się z użyciem dostępnych środków prawnych. Niezbędna w tym przypadku jest pomoc prawna obejmująca przede wszystkim dochodzenie roszczeń polubownie, przy wyroku sądowym, w postępowaniu karnym bądź przy nadzorze komorniczym. Windykacja w naszej kancelarii prawnej obejmuje usługi świadczone zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom – szczególnie Łódź. Windykacja, szczególnie w tym drugim przypadku obejmuje odzyskiwanie zaległych należności, a także pomoc przed podpisaniem umów z kontrahentami i zabezpieczenia na wypadek nieregulowania należności.

Nasza kancelaria prawna Łódź zajmuje się przede wszystkim doradztwem w sposobach zabezpieczania wierzytelności i sprawami o roszczenia, które wynikają z umowy sprzedaży. Łódź to miasto, gdzie prowadzonych jest wiele takich spraw, a nasza kancelaria z powodzeniem doprowadza do końca wiele z nich. Windykacja może dotyczyć zarówno prawa cywilnego, jak i gospodarczego. Naszą główną siedzibą jest właśnie Łódź, ale prowadzimy również sprawy rozpatrywane w sądach innych miast. Windykacja to często długi i uciążliwy proces, ale dzięki doświadczeniu naszych specjalistów, przebiega on sprawnie i skutecznie. Jest to również jeden z elementów prowadzonej przez nas kompleksowej obsługi prawnej firm Łódź. Z nasza pomocą większość tego rodzaju spraw kończy się polubowną windykacją, co pozwala uniknąć postępowania sądowego i gwarantuje szybszy zwrot należności. Zachęcamy więc do skorzystania z naszego doradztwa oraz korzystania z pomocy prawnej w zakresie windykacji.

Kancelaria adwokacka – Łódź, ul. Piotrkowska 270 lok. 412

Prawnik to nie tylko przedstawiciel w sądzie. To również doradca w sprawach prywatnych i reprezentant interesów firmy. Prawnik jest osobą, która pomoże nam przebrnąć przez trudny okres naszego życia, a także wspiera nas w walce o respektowanie przysługujących nam praw. Kancelaria adwokacka Wodo i Partnerzy Łódź to miejsce, w którym wszystkie te rzeczy realizowane są z powodzeniem i zadowoleniem klientów. Celem każdego prawnika jest jak najlepsze zabezpieczenie interesów naszych klientów. Nasza kancelaria adwokacka zatrudnia specjalistów w każdej dziedzinie polskiego prawa, ale z powodzeniem nasz adwokat zajmie się również sprawami prowadzonymi za granicą. Obszarem prowadzonych przez nas spraw jest nie tylko Łódź, ale również inne miasta, w zależności od miejsca prowadzenia sprawy klienta. Dzięki znajomości takich języków, jak: angielski i francuski, kancelaria adwokacka Wodo i Partnerzy współpracuje z prawnikami we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, co daje gwarancję zabezpieczenia interesów naszych klientów przebywających również za granicą.

Szeroki zakres działalności naszej kancelarii adwokackiej Łódź sprawia, że żaden zgłaszający się do nas klient nie będzie pozostawiony bez pomocy. Nasz prawnik udzieli wsparcia zarówno w świeżych sprawach, jak i prowadzonym już postępowaniu. Każdy adwokat powinien nie tylko udzielić klientowi pomocy, ale i rzetelnie przedstawić mu jego sytuację prawną, jak i najlepszy sposób realizacji jego interesu i właśnie tak działa nasza kancelaria adwokacka. Każdy współpracujący z nami adwokat należy do i Izby Adwokackiej Łódź. Zajmujemy się zarówno interesami przedsiębiorców, spółek cywilnych, spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych. Każdy prawnik naszej kancelarii adwokackiej ukończył specjalizację w kilku dziedzinach prawa. Adwokat należący do naszej kancelarii to wszechstronny i wykształcony prawnik, który może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w prowadzonych sprawach, szczególnie w mieście Łódź. W zakres naszych usług wchodzą m.in. reprezentacja w cywilnych sporach sądowych, tworzenie i redagowanie umów z zakresu prawa cywilnego, sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie, umowy z deweloperami, obsługa prawna przedsiębiorców, tworzenie i redagowanie umów, prawny nadzór inwestycji budowlanych, sprawy z zakresu prawa rodzinnego, karnego, administracyjnego oraz podatkowego. Nasz adwokat udzieli również pomocy w postępowaniu spadkowym, przy bezprawnym zwolnieniu z pracy czy sprawach związanych z mobbingiem. Prawnik naszej kancelarii do każdej sprawy i każdego klienta podchodzi indywidualnie i z równą starannością opracowuje sposób współpracy i zakres udzielonej pomocy prawnej. Najważniejszym celem kancelarii Wodo i Partnerzy jest zapewnienie jak najkorzystniejszego rozwiązania sprawy naszego klienta oraz sprawna i rzetelna współpraca. Adwokat to przede wszystkim pośrednik i asystent, który zagwarantuje kompleksową obsługę prawną, a nasza kancelaria adwokacka właśnie taką oferuje. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełnym zakresem świadczonych przez nas usług.