Windykacja

Windykacja prawna, czyli dochodzenie swoich roszczeń finansowych na drodze porozumienia lub sądowej, to współcześnie jedna z bardziej efektywnych metod odzyskania należności od nieuczciwego dłużnika. By jednak uzyskać odpowiednią skuteczność należy w tym celu skorzystać z rzetelnej pomocy kancelarii adwokackiej, która nie tylko może reprezentować klienta w trakcie postępowania, ale również dobrać odpowiednią formę działania do danej sprawy. Windykacja z pomocą prawnika lub adwokata opiera się więc przede wszystkim na dogłębnej analizie i zastosowaniu odpowiednich narzędzi

Jeśli windykacja polubowna nie przynosi efektów nasza kancelaria może w Państwa imieniu zająć się również dochodzeniem roszczeń na drodze sądowej, postępowania karnego lub egzekucji komorniczej. W sprawie tego gatunku możemy udzielić pomocy zarówno firmom, jak i Klientom prywatnym. Doświadczenie oraz zaplecze merytoryczne, które posiada nasz zespół daje naszym klientom duże szanse na to, iż windykacja długu, który ma wobec nich dłużnik, przebiegnie sprawnie, szybko i w całkowitym poszanowaniu dobrego imienia obu stron.

Nasz udział w windykacji wcale nie musi rozpoczynać się od momentu próby odzyskania należności na drodze prawnej. Doskonale znając potrzeby naszych klientów oferujemy Państwu również pomoc w sporządzaniu umów z kontrahentami, które kompleksowo zabezpieczą Państwa interes w razie problemów z uregulowaniem należności.

Choć windykacja nie należy do najłatwiejszych, ani najkrótszych postępowań, to możemy Państwu zagwarantować, iż z naszą pomocą będzie ona przynajmniej maksymalnie pozbawiona stresu oraz efektywna – zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszego profesjonalnego doradztwa!